Untitled Document

Genel Bilgiler

KURS TARİHİ VE YERİ 
18. Medikal-Cerrahi Endokrinoloji Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu 07 - 10 Kasım 2019 tarihleri arasında  Papillon Ayscha Otel & Kongre Merkezi, Antalya’da gerçekleştirilecektir. 

KURS MERKEZİ 
Papillon Ayscha Otel & Kongre Merkezi
Belek Mahallesi, 07500 Serik / Antalya
Tel: +90 242 710 12 00
https://www.papillon.com.tr/tr/papillon-ayscha

KURSUN DİLİ
Kursun resmi dili Türkçe'dir. 

KAYIT ÜCRETLERİ
Kurs kayıtları web sitesinde ilanedilen ücret detaylarına uygun olarak kurs öncesinde ve kurs sırasında yapılabilecektir.

OTEL REZERVASYONLARI
Otel rezervasyonları kurs öncesinde alınacaktır.Taleplerin konfirmesi ödemenin tamamlanmasıyla verilecektir. Talep edilen otellerde doluluk olması durumunda ödemesi tamamlanmamış talepler belirlenen ek otellere kaydırılabilir. 

TRANSFER
Kursta sunulacak transfer hizmeti toplu olarak 07 Kasım 2019 günü 08:00 – 12:00 – 16:00 – 20:00 saatlerinde yapılacak olup, bu saatler dışında ilave transfer hizmeti sağlanmayacaktır. 

25 Ekim 2019 tarihine kadar uçuş detayları belirtilmeyen transfer taleplerinin gerçekleşemeyeceğini önemle hatırlatmak isteriz.


İPTAL VE İADE KOŞULLARI
Kursun iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır. 

KAYIT VE DANIŞMA MASASI
Kayıt ve danışma masaları Papillon Ayscha Otel & Kongre Merkezi’nde 06 Kasım 2019 günü saat 07:00'da açılacak ve tüm kurs süresince  08:00 - 19:00 saatleri arasında açık olacaktır. 

YAKA KARTI
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı süresince tüm alanlarda yaka kartlarını takmaları toplantının güvenliği açısından gereklidir.

SERGİ ALANI
Kurs boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kurs boyunca açık olacaktır.

DAVET MEKTUBU
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kurs katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiç bir maddi destek sağlamayacaktır. 

KATILIM BELGESİ 
Katılım belgeleri kongre bitiminde Papillon Ayscha Otel & Kongre Merkezi’nde bulunan kayıt masasından dağıtılacaktır. Kurs sırasında sertifikasını alamayan katılımcıların sertifikaları endokrin2019@globalturizm.com.tr adresine yazılı başvuruları ile PDF formatında kongre sonrasında da gönderilebilecektir. 

ENDOKRİNOLOJİDE DİYALOG DERNEĞİ WEB SİTESİ 
Derneğimizin web sayfasına www.endokrin.com adresinden ulaşabilirsiniz.


LookUs & Online Makale